Özalp Lalehan Masaj Yeri

Van Özalp Lalehan Masaj Yeri
Merhaba ben Lalehan. Kızılım, 28 yaşındayım ve yalnız yaşıyorum. Evim masaj salonu gibi ama sadece bir kısmı. Çünkü içinde yaşadığım bir yer! İnan bana benle zaman geçirirken evimin sıcaklığını sen de hissedersin (hissettiririm).
Teke tek zaman geçirmekle ilgileniyorum çünkü hem bireysel ilgi görmek hem de (bireysel) ilgi göstermek daha güzel, keyif verici. Masajım da var hem! Bu nedenle de sizinle teke tek zaman geçirmeliyim. Yine de aşırı slow seviştiğim söylenemez. Sevişmeyi önceden planlamayı asla sevmem. Sizinle zaman geçirirken amacım her zaman o an olanları akışına bırakmak. Ne derler? “Spontane seks”… inanın bana bu konuda iyiyimdir.
50 kilo bir kadınım! Vücudum güzel ve tenim pürüzsüz. Üstelik yeşil gözlerim olabildiğine büyüleyici bakar. Bu nedenle eminim van ozalp escort benle zaman geçirmeyi seversiniz. E o zaman madem ben bu kadar kendimden eminim, bu nedenle hemen neden benle tanışmıyorsunuz! Kondom olur ama başka bir şey olmaz. Çünkü az önce de dediğim gibi spontane ve ucu açık sevişirim.

Yorum yapın